SEDEC 2022 Güvenlik ve Savunma Fuarı Ankara’da başlıyor

Türkiye Cumhuriyeti Savunma Sanayii Başkanlığı’nın desteğiyle düzenlenen Savunma ve Güvenlik  Konferans ve Fuarı SEDEC 2022, SaSad (Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçıları Derneğii) stratejik ortaklığıyla 28-30 Haziran tarihleri arasında Ankara’da başlıyor.

Türkiye’nin başarılı savunma sanayii şirketlerinin yerli ve milli olarak geliştirdiği ürünleri tanıtacağı SEDEC 2022, 50’den fazla ülkenin katılımıyla Ankara’da başlıyor.

İkili iş görüşmelerinin gerçekleşeceği fuarda; dünyanın önde gelen şirketlerinin yetkilileriyle üreticilerin doğrudan bağlantıya geçmesi ve ana sanayilerdeki sistem üreticilerinin KOBİ seviyesinde tedarik zinciri bağlantılarını en kısa sürede sağlaması bekleniyor.

Savunma ve güvenlik alanında Türkiye’nin dışa bağımlığını en aza indirmeye hedefleyen SEDEC 2022 Konferans ve Fuarı, 206 yerli savunma firmasının yer alacağı 28-30 Haziran tarihleri arasında Ankara’da bulunan ATO Congresium’da düzenlecenek.

 SEDEC 2022’de; Sınır ve Anayurt güvenliği, İç güvenlik ve Gözetleme Sitemleri, Savunma Alt Sitemleri ve Tedarik Zinciri Sahil Güvenlik alanlarındaki yerli ve milli savunma sistemleri tanıtılacak.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.