TEKNOFEST 2022 son başvuru tarihi uzatıldı

Teknoloji meraklılarının onlarca yeni proje ortaya koyacağı TEKNOFEST 2022 yarışmaları için 28 Şubat olan son başvuru tarihi uzatıldı.

TEKNOFEST Teknoloji Yarışmalarının son başvuru tarihi bilim ve teknoloji meraklılarının yoğun talebi üzerine 7 Mart oldu.

TEKNOFEST resmî internet sayfasında başvuru tarihleri uzatılan 20 farklı yarışma; Uçan Araba Yarışması, Biyoteknoloji İnovasyon Yarışması, Savaşan İHA Yarışması, Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları, Robotaksi Binek-Otonom Araç Yarışması, Jet Motor Tasarım Yarışması, İnsansız Su Altı Sistemleri Yarışması, Tarımsal İKA Yarışması, Tarım Teknolojileri Yarışması, İnsansız Hava Aracı Yarışması, Helikopter Tasarım Yarışması, Turizm Teknolojileri Yarışması, Sağlıkta Yapay Zeka Yarışması, Sürü Robotlar Yarışması, Karma Sürü Simülasyon Yarışması, Dikey İnişli Roket Yarışması, Sanayide Dijital Teknolojiler Yarışması, Hyperloop Geliştirme Yarışması, Ulaşımda Yapay Zeka Yarışması, Model Uydu Yarışması olarak belirlendi.

30 Ağustos-04 Eylül tarihleri arasında Samsun Çarşamba Havalimanı’nda gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne başvuru TEKNOFEST adresinden yapılabilecek.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.