Togg: Spekülatif fiyat bilgilerine itibar etmeyin

Mart 2023’te yollara çıkacak Togg imzalı araçlar hakkında son zamanlarda sosyal medyada gerçeği yansıtmayan bilgiler artmaya başladı.
Togg, çeşitli mecralarda yerli araçlara ait fiyat listeleri, ön sipariş ve satış kampanyası gibi spekülatif bilgilere karşı uyarı niteliğinde bir bilgilendirme mesajı yayınladı.
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Gemlik Kampüsümüzün resmi açılışını gerçekleştireceğimiz 29 Ekim 2022 ve akıllı cihazımızın yollara çıkacağı Mart 2023 tarihi yaklaştıkça TOGG’a olan ilgi de artıyor. Bu ilgi ve merakı gururla takip ediyor, markamızla ilgili ticari sır olmaktan çıkan her gelişmeyi düzenli olarak sosyal medya hesaplarımız ve basın bültenlerimiz aracılığıyla duyuruyor, kamuoyunu gelişmelerden haberdar ediyoruz.
Özellikle son haftalarda tamamı tahmine ya da varsayıma dayanan beyanlar, şirket temsilcilerimizin ifadelerinin çarpıtılarak yorumlanması ve hayal ürünü iddialar maalesef dikkat çekici biçimde artmıştır.

TOGG’dan fiyat açıklaması! Net şekilde uyardılar: Spekülatif haberlere itibar edilmemeli
Markamız tarafından açıklanmış gibi gösterilerek;

– Fiyat listesi,
– Ön sipariş – satış kampanyası,
– Kendisini Togg iş ortağı olarak tanıtan üçüncü kişi ve kurumların kamuoyunu yanıltmaya yönelik demeçlerinin, yayın ve ilanlarının
arttığını gözlemliyoruz.
Hedeflerimize adım adım yaklaştığımız bir dönemde bu tür spekülatif haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.”

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.