Signal’e WhatsApp özellikleri geliyor

[wpcc-iframe src=”https://open.spotify.com/embed-podcast/episode/4rNfwyDMFHA5PQLQ6tEyTw” width=”100%” frameborder=”no” height=”152″ scrolling=”no” allowtransparency=”true” allow=”encrypted-media”]

Sosyal medya platformu WhatsApp’ın veri paylaşımı güncellemesini zorunlu tutması sonucu kullanıcı sayısında artış yaşayan Signal, uygulamasına yeni özellikler getiriyor. WhatsApp’ta alıştığımız özelliklerin birçoğunu Signal kendi uygulamasına taşıyarak kullanıcılarına WhatsApp’taymış gibi hava verecek.

Facebook’un kendi bünyesindeki sosyal medya uygulaması olan WhatsApp’ın son getirdiği zorunlu güncellemenin etkileri hâlâ devam ediyor. WhatsApp’ın aldığı bu karar sonrası birçok sosyal medya uygulaması kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya erişti.

Sosyal medya mesajlaşma uygulamalarından biri olan Signal yeni kullanıcılarını kaybetmemek için uygulamasına yeni özellikler getirmek için hazırlıklarını sürdürüyor. WABetaInfo tarafından yeni keşfedilen değişikliklere göre Signal, WhatsApp’ta görmeye alıştığımız özellikleri kendi bünyesinde revize ederek kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Yeni gelecek özellikler arasında animasyonlu çıkartmalar ve özel sohbet duvar kağıtları yer alırken bu özelliklerin yanında grup görüşme sayısını da artırarak yeni güncellemesini kullanıma sunacak.

Editör : SavunmaTR Haber Merkezi

Buy JNews Buy JNews Buy JNews
REKLAM

Benzer Haberler

Hoşgeldiniz

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi Sıfırlayın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.